HNK Gorica za kraj priprema svladala Radomlje

[]

Nogometaši Gorice pripreme u Sloveniji zaključili su 1-0 pobjedom protiv Radomlja. Strijelac pobjedničkog zgoditka u drugoj minuti utakmice bio je Momčilo Raspopović.

-Ovo je bila kruna cjelokupnih priprema, rekao sam da trebamo igrati na rezultat i to smo učinili danas. Uz rani pogodak Momčila, u prvom poluvremenu smo imali još dva zicera Kalika, koje smo trebali realizirati pa bi utakmica bila puno lakša. Međutim, zadovoljniji sam drugim poluvremenom kad smo stvarali veći pritisak na njihove igrače. Najbitnije je da nam se oporave Suk i Mitrović, koji imaju manje ozljede pa idemo glancati formu za Osijek- rekao je trener Samir Toplak nakon utakmice.

Neiskorištene šanse, Anthony Kalik pokušat će realizirati sljedećeg tjedna u Gradskom vrtu.

-Imao sam dva zicera, ali čuvam ih za Osijek- nasmijao se Kalik pa nastavio;

Mislim da smo dobro radili kroz cijele pripreme, kroz utakmicu protiv Radomlja se vidjelo da su dečki malo umorni, što je i normalno, ali mislim da možemo biti zadovoljni i bitno je da nastavimo raditi kad se vratimo kući.

Objava HNK Gorica za kraj priprema svladala Radomlje pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.