SAMIR TOPLAK, nakon nezasluženog poraza: Sve je prelomio jedanaesterac i crveni karton

[]

Nogometaši Gorice poraženi su u prvom kolu na gostovanju kod Osijeka (2-1). Borbeno prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, ali uz veliku priliku Denija Jurića, koji je upisao svoj debi u dresu Gorice.

U nastavku susreta Osijek je preko Belje došao do pobjede, uz sudački poguranac tj. poklonjeni jedanaesterac.

-Osijek nas je pritisnuo odmah na početku utakmice, nije bilo velikih šansi, ali je bilo opasnih ubačaja. Kad smo uspostavili dobar pas i primirili protivnika mogu reći da smo bili konkurentni i dobri. Imali smo i stopostotnu šansu, koju nismo iskoristili, a to je vrlo bitno ako želiš dobiti u Osijeku. Drugo poluvrijeme je bilo li-la, primili smo prvi gol iz naše neshvatljive greške, međutim brzo smo se vratili, imali dvije – tri dobre situacije, ali onda je sve prelomio jedanaesterac i crveni karton- zaključio je trener Toplak nakon utakmice.

Objava SAMIR TOPLAK, nakon nezasluženog poraza: Sve je prelomio jedanaesterac i crveni karton pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.