Kalik pogodio za bod Gorice na Rujevici

[]

Nogometaši Gorice vraćaju se s jednim bodom s Rujevice, gdje su kontra domaće Rijeke odigrali 1:1. Domaćinu je pripalo prvo, a Goričanima drugo poluvrijeme, s tim da su u posljednjim trenucima igrači trenera Samira Toplaka mogli ostati i bez boda nakon kardinalne pogreške Krizmanića.

Prvo uzbuđenje na Rujevici vidjeli smo u 22. minuti kada je Matija Frigan pao kaznenom prostoru, a sudac Tihomir Pejin pokazao je na bijelu točku. Međutim, nakon VAR provjere poništio je svoju odluku. Potpuno ispravno, ostavlja se pitanje je li mogao Friganu za simuliranje pokazati i žuti karton?!

Rijeka je ipak povela u 39. minuti preko Frigana. Ampem je na sredini terena presjekao loptu kapetana Jovičića, proigrao Frigana, koji je pucao s 20 metara pogodivši od vratnice za vodstvo 1-0.

Nastavak susreta donio je puno bolju i opasniju Goricu, koja je do izjednačenja stigla u 77. minuti golom Anthonyja Kalika. Slovak Matuš Vojtko je ubacio s lijeve strane, a australski veznjak pogodio za konačnih 1-1.

Objava Kalik pogodio za bod Gorice na Rujevici pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.