PETAR JERKOVIĆ, novi lomnički junak: Pokazali smo naše pravo lice i veliku borbenost

[]

Derbi utakmicu u Lomnici između istoimenog domaćina i Jaske Vinogradara obilježio je vratar Lomnice Petar Jerković, koji je svojim obranama sačuvao bod domaćina.

Kod rezultata 1:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade, Jerković je obranio kazneni udarac Luki Rupčiću. U nastavku susretu, kad je njegova momčad bila s dva igrača manje, Jerković je u više navrata sjajnim obranama sačuvao svoju mrežu netaknutom ponijevši tako epitet igrača utakmice.

-Izdržali smo i pokazali smo naše pravo lice i veliku borbenost. Bilo je teško, jer smo imali dva igrača manje cijelo drugo poluvrijeme, no izdržali smo i ostali vodeći-rekao nam je domaći vratar dok je primao čestitke svojih suigrača.

-Nažalost, suđenje nije bilo na nivou. Smatram, kako to nije bilo namjerno, nego slučajno- poručio je Jerković.

Objava PETAR JERKOVIĆ, novi lomnički junak: Pokazali smo naše pravo lice i veliku borbenost pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.