Ema Bakula peta kadetkinja Europe, ekipno kadetkinje zlatne

[]

Taekwondo reprezentacija hrvatske sudjelovala je od 23. do 29. studenoga na Malti na kadetskom Europskom prvenstvu, koje je okupilo 400 natjecatelja iz 30 zemalja. Među natjecateljicama je bila i članica TKD Velika Gorica Ema Bakula u kategoriji kadetkinja -29 kilograma.

Ema je zaustavljena u borbi za medalju od predstavnice iz Turske i s tim porazom zauzela je peto mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. U ekipnom plasmanu ženska kadetska reprezentacija je s tri zlata, srebrom, broncom, tri peta i četiri deveta mjesta osvojila prvo mjesto i naslov prvakinja Europe.

-Napomenut ćemo kako je Ema ove godine odradila i Svjetsko kadetsko prvenstvo na kojem je zauzela deveto mjesto. Za našu mladu sportašicu nastupi za Hrvatsku reprezentaciju su veliki poticaj i motivacija za daljnji rad i vjerujemo kako će u narednim godinama Ema biti još bolja- poručio je Igor Matić.

Objava Ema Bakula peta kadetkinja Europe, ekipno kadetkinje zlatne pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.