Uvjerljiva Cibona s +28 slavila protiv Gorice

[]

Košarkaši Cibone uspješno su obavili posao u 16. kolu domaćeg prvenstva te su kao domaćini sa 105-77 pobijedili posljednjeplasiranu Goricu.

Velikogoričani su odlično odradili uvodnih deset minuta utakmice. Nakon prve četvrtine su i vodili 25-23, ali vrlo brzo je potom uslijedio odgovor Cibone koja se odmaknula na deset i više poena prednosti. U drugom poluvremenu nikakve drame na putu Cibone prema novoj pobjedi nije bilo.

U redovima Cibone najbolji je bio Borna Kapusta koji je ubacio 18 poena uz 11 asistencija i šest skokova. Krešimir Ljubičić je dodao 19 uz četiri skoka i tri dodavanja. Goricu je predvodio Karlo Uljarević koji je ubacio 19 poena, a imao je i sedam skokova.

Objava Uvjerljiva Cibona s +28 slavila protiv Gorice pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.