VIDEO/FOTO: Mladost na proljetnoj premijeri svladala Strmec, dva gola Alana Pejaka

[]

Nogometaši Mladosti pobjedom su ušli u proljetni dio prvenstva Jedinstvene županijske lige. Na premijeri su u Obrezini s 3:1 svladali Strmec, uzvrativši gostima iz Bedenice za jesenski poraz. S nova tri boda momčad trenera Romana Župetića skočila je na treće mjesto ligaškog poretka s 27 bodova.

No, stvari po domaću momčad nisu krenule na željeni način, jer su gosti u 15. minuti autogolom Šimuna Matića došli u vodstvo. Pet minuta kasnije golom s bijele točke stvari na početak vraća Domagoj Bedeković.

Mogli su gosti u nastavku ponovno doći do prednosti, no kazneni udarac uz pomoć vratnice sjajno je obranio domaći vratar Stjepan Sučić. Nakon toga na scenu je s dva gola stupio Alan Pejak koji je u 54. doveo Mladost u vodstvo, da bi u 67. minuti potvrdio domaću pobjedu.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 16. KOLO
NK MLADOST – NK STRMEC 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Matić (AG), 1:1 D. Bedeković (20), 2:1 Pejak (54), 3:1 Pejak (67)
NK MLADOST: Tomić (od 55. Sučić), Martinić, Ćurić (od 68. Jurišić), Ivančić, F. Bedeković, Bekavac (od 46. Pejak), Matić (od 46. Borković), Bubalo, Kos, Jaki (od 6. D. Bedeković), Crepulja. TRENER: Romano Župetić
NK STRMEC: Plantić, Bagavac, Huzjak, M. Antolković (od 71. Šimić), Ž. Bedeković (od 68. Majcug), Mihalic, Posavec, Plenar (od 67. M. Kuzmić), K. Antolković (od 68. Jagić), Pinheiro (od 71. R. Kuzmić), Novački.

Objava VIDEO/FOTO: Mladost na proljetnoj premijeri svladala Strmec, dva gola Alana Pejaka pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.