Zvekovac iznenadio Dinamo Hidrel

Nogometaši Zvekovca nastavili su sa sjajnim izdanjima u tekućoj sezoni. Već pet susreta sastav trenera Anđelka Peha ne zna za poraz, a nove bodove momčad Zvekovca uknjižila je u Novom Čiču, gdje su domaći Dinamo Hidrel svladali s 2:1.

Bila je to podjednaka utakmica u kojoj borbenosti i čvrstine s jedne i druge strane nije nedostajalo. U prvom dijelu mreže su ostale netaknute. Usprkos inicijativi domaće momčadi, gosti koji su strpljivo čekali svoju priliku u samo su dvije minute riješili pitanje pobjednika.

Najprije je danas odlični Horvat u 64. minuti doveo Zvekovac u prednost, koji je samo dvije minute kasnije preko Krivana podebljao vodstvo koje igrači Dinamo Hidrela nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti, tek je Jakovljević u 90. minuti postigao počasni zgoditak, koji nije mogao pokvariti slavlje Zvekovčana koji su kući otišli s punim plijenom.

Objava Zvekovac iznenadio Dinamo Hidrel pojavila se prvi puta na 01Portal.