Gorički stolnotenisači pobjedom krenuli u nastavak sezone

Na startu drugog dijela sezone, gorički stolnotenisači svladali su u gostima s 4:3 ekipu STK Zagreb. Bili su domaći igrači na pragu pobjedu jer su imali vodstvo od 3:2, no u Petrović i Habijanec u posljednja dva meča nisu dozvolili iznenađenje i glatkim su pobjedama bez izgubljenog seta donijeli pobjedu goričkom sastavu, koji je i dalje na drugom mjestu iza neprikosnovenog Donata.

Recept goričkih pobjeda itekako je poznat, jer kada Marko Habijanec ostvari dvije pojedinačne pobjede i pobjedu u igri parova, Goričani rijetko gube. Tako je bilo i ovoga puta, gdje je svoj obol slavlju dao i Martin Petrović koji čini dobitnu kombinaciju uz Habijaneca u igri parova, a u Zagrebu je slavio i u jednom meču pojedinačne konkurencije.

Za razliku od muške ekipe, djevojke su bez osvojenog seta doživjele poraz od Dugog Sela, te su sada na posljednjem mjestu.

Objava Gorički stolnotenisači pobjedom krenuli u nastavak sezone pojavila se prvi puta na 01Portal.