[]

Nogometaši Stupnika i na drugom gostovanju u Turopolju, svoje su suparnike rastužili. Nakon što su na otvaranju sezone sa 6:0 porazili Klas, u susretu drugog kola Stupnik je na gostovanju u Lomnici došao do pobjede od 3:0.

Iako su imali dominaciju i u prvom dijelu, domaća je mreža ostala netaknutom, da bi u nastavku nakon samo tri minute igre Strabić doveo Stupnik u vodstvo, koji je nedugo zatim ostao s igračem manje na terenu, jer im je isključen vratar Brkić.

Ništa strašno, jer pogocima Perića i Jerkovića Stupnik je na kraju došao do uvjerljive i zaslužene pobjede.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 2. KOLO
NK LOMNICA – NK STUPNIK 0:3 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Strabić (47), 0:2 Perić (59), 0:3 Jerković (67)
NK LOMNICA: Pogledić, Gršić, Dijanežević, Arbanas, Čolić, P.Posavec (od 53. D.Posavec), M.Ćurić (od 55. P.Ćurić), Dittrich (od 46. Dilberović), Bubalo, Bedeković, Grgić. TRENER: Romano Župetić
NK STUPNIK: D.Brkić, Roguljić, Šepac, Marijan (od 73. Bogović), Šporčić, Perić (od 73. Patljak), Perković (od 53. Madžar), Strabić (od 60. Jerković), Nemanić (od 46. Čulo), Adžemović, K.Brkić. TRENER: Siniša Roguljić

Objava FOTO: Stupnik u nastavku do pobjede u Lomnici pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.