Raspucani Goričani prohujali kroz Rab

[]

Futsal klub Gorica na gostovanju na Rabu stigao je do najuvjerljivije pobjede u klupskoj povijesti. Domaćina, Malonogometni klub Rab Goričani su porazili s nevjerojatnih 16:1.

Sam pogled na rezultat najbolje opisuje tijek utakmice, u kojoj domaćini jednostavno nisu bili dorastao suparnik raspucanim Taurusima. Domaćini su mrežu držali netaknutom pet minuta, a nakon što je Tino Čirjak u 5. minuti pogodio za vodstvo Gorice krenulo je “trpanje” domaće mreže.

Čirjak se još jednom upisao među strijelce, a po dva pogotka potpisuju i Gorup, Duvnjak i Bartoluci, trostruki strijelci bili su Šestić i Ježić, a mrežu domaćina još su pogađali Šulentić i Papac.

Objava Raspucani Goričani prohujali kroz Rab pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.