[]

Gorički prvoligaš je prazninu nastalu odgodom prvenstvene utakmice sa Slaven Belupom popunio prijateljskim susretom s Inter Zaprešićem. Trener Valdas Dambrauskas poslao je u prvom poluvremenu na teren uglavnom startni sastav ( u drugom poluvremenu nastupili su kapetan Kahlina i Čabraja). Gosti iz Zaprešića dobro su parirali momčadi domaćina, jedino je Hamad sredinom prvog dijela uspio zatresti njihovu mrežu.
Drugo poluvrijeme bilo je puno dinamičnije i pred vratima gostujuće momčadi domaćin je

stvarao prigode kao na tekućoj traci. Na dva razlike podigao je Dvorneković sigurnom realizacijom kaznenog udarca, a na 3:0 povisio je Čabraja iskosa s lijeve strane pogađajući malu mrežicu na suprotnoj strani. Četvrti pogodak je plod velike pogreške vratara i Mitrović je pogodio prazna vrata. Konačni rezultat postavio je Suk udarcem s 11 metara prizemno u donji kut.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
HNK GORICA – NK INTER 5:0
Velika Gorica. Gradski stadion. Bez gledatelja. Sudac: Ivan Antunović. Pomoćnici: Josip Vitez i Patrik Deverić (svi Velika Gorica).
STRIJELCI: 1:0 Hamad (23), 2:0 Dvorneković (52-11m), 3:0 Čabraja (70), 4:0 Mitrović (77), 5:0 Suk (79-11m).
HNK GORICA: Banić, Doka, Musa, Jovičić, Steenvoorden, Babec, Hamad, Suk, Dvorneković (cap.), Lovrić, Mudrinski (još su igrali: Kahlina, Čabraja, Mitrović, Kalik, Krizmanić, Moro, Špikić, Pršir, Zorica). Trener: Valdas Dambrauskas
NK INTER ZAPREŠIĆ: Križanović, Ljuboja, Nekić, Soldo, Plezier, Assane, Mazalović, Šroler, Vranjković, Goričan, Abramović (još su igrali: Grgić, M.Uzelac, L.Uzelac, Bosec, Barić, Magdić, Dobrić, Budimir, Dunić). Trener: Tomislav Ivković

Objava FOTO: Petarda Gorice drugoligašu iz Zaprešića pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.