Kupa u Vezišću do treće uzastopne pobjede

[]

Nogometaši Kupe s neugodnog gostovanja u Vezišću vraćaju se s punim plijenom. Kod Milke Trnine momčad trenera Miroslava Lukinića slavila je s 2:0, što je Pokupljanima treća uzastopna pobjeda kojom su učvrstili poziciju prvi vrhu poretka.

Za pobjedu u Vezišću, Kupi je u svakom poluvremenu bio dovoljan po jedan zgoditak. Ivan Šandor u 34. minuti načeo je domaćina, kojem je konačan mat zadao Gabrijel Zlodi u 49. minuti. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao te su igrači Kupe nakon posljednjeg sučevog zvižduka mogli započeti s velikim i zasluženim slavljem.

Uoči posljednjeg kola i utakmice protiv Mladosti, Kupa je petoplasirani sastav lige s 23 boda koliko ima i njihov nedjeljni protivnik.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 14. KOLO
NK MILKA TRNINA – NK KUPA 0:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Šandor (34), 0:2 Zlodi (49)
NK MILKA TRNINA: Tičak,Grgat (od 69. Šimunović), Vejin, Koletić, Mihaljević, Zorbas, Kovačić (od 46. Petković), Gluhak, Fešta (od 66. Salopek), Kanceljak, Lom. TRENER: Tihomir Tičak
NK KUPA: Kušević, M. Petković, Kostadin, Šestak (od 69. Sečenj), M. Vranešić, I. Petković, Poturica, Blažinčić, Šandor, Brajković, D. Vranešić (od 22. Zlodi). TRENER: Miroslav Lukinić

Objava Kupa u Vezišću do treće uzastopne pobjede pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.