SAMOIZOLACIJA IH NIJE POREMETILA: Košarkaši Gorice svladali Zabok

[]

Košarkaši Gorice opravdali su ulogu favorita u susretu protiv Zaboka slavivši na parketu Gradske sportske dvorane s 90:68. Osma je to prvenstvena pobjeda goričkog sastava koji s dvije utakmice manje trenutno drži četvrtu poziciju.

Po već ustaljenom ritmu gorički protivnik tek u prvoj četvrtini bude ravnopravni suparnik, nakon čega igrači trenera Josipa Sesara podižu ritam i polako grade prednost koja raste iz minute u minutu. Scenarij je ponovljen i sinoć protiv Zaboka.

Visoka linija goričkog sastava Marko Baković i Krešimir Ljubičić bila su najučinkovitiji u domaćim redovima s 15, odnosno 14 ubačaja.