Rukometaši Gorice sigurni u Bjelovaru

[]

Rukometaši Gorice na gostovanju u Bjelovaru došli su do nova dva boda. Istoimenog domaćina Goričani su svladali s 32:26, čime su ostali na vrhu ligaškog poretka.

U prvih 30. minuta bila je to izjednačena utakmica u kojoj su se obje momčadi izmjenjivale u vodstvu koje je na jednoj ili drugoj strani bilo najviše s dva pogotka viška, da bi Goričani na predah ipak otišli s golom prednosti.

Stečenu prednost su igrači trenera Andrije Nikolića više nisu ispuštali. U posljednju četvrtinu utakmice ušli su s pet pogodaka viška, a u više navrata imala su i najvećih +7, da bi na kraju semafor u bjelovarskoj dvorani pokazivao 26:32.

Sjajnu utakmicu u dresu Gorice odigrao je Lucijan Bura koji je susret završio s 11 pogodaka uz samo jedan promašaj. Hrvoje Ceković je pridodao šest, Juro Čakarić pet, a Antonio Vrbić četiri pogotka.

Objava Rukometaši Gorice sigurni u Bjelovaru pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.