Dinamo se u sudačkoj nadoknadio spasio poraza u Velikoj Gorici

[]

Bio je Siniša Oreščanin vrlo blizu skalpa protiv Dinama. No, nažalost, mali sudački previd u 90. minuti, kada je aut umjesto za Goricu dosuđen za Dinamo donio je u nastavku akcije jedanaesterac za Dinamo, kojeg je u 3:3 pretvorio Petković, da bi u posljednjim sekundama Theopile-Catherin pogodio za 3:4.

Bio je ovo sjajan susret u kojem je Gorica povela pogotkom Matara, da bi Dinamo preko Ivanušeca i Oršića preokrenuo rezultat. Gorica se ponovno vratila u susret te preko Lovrića do odlaska na odmor izjednačila, a onda i povela u 61. minuti pogotkom najboljeg igrača na susreta Darija Špikića.

Marko Lukunic/PIXSELL

Nažalost, dobru igru Gorica nije naplatila barem osvajanjem jednog boda.

Objava Dinamo se u sudačkoj nadoknadio spasio poraza u Velikoj Gorici pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.