Slavlje Gorice na praznoj Rujevici

[]

U posljednjoj utakmici 18. kola Prve HNL Gorica je kao gost svladala Rijeku s 2-0. Gorica je povela autogolom Andrijaševića u 27. minuti, a na 2-0 u 44. povisio je Lovrić.

Nakon što je izdržala početni pritisak domaćih, Gorica je povela u 27. minuti. Lovrić je izveo udarac iz kuta, a Andrijašević je u želji da otkloni opasnost ispred svog gola nespretno zahvatio loptu glavom te je prevario Nevistića koji se nalazio odmah iza njega.

U samoj završnici prvog poluvremena Gorica je povećala prednost, ovoga puta najveći je krivac za gol vratar Rijeke Nevistić koji je dao nepreciznu loptu svom stoperu na 20-ak metara od vlastitog gola, Lovrić je oduzeo loptu domaćem braniči i potom mirno svladao Nevistića.

Treća Gorica sada ima 33 boda, šest manje uz utakmicu manje od vodećih Dinama i Osijeka, dok je četvrta Rijeka ostala na 26 bodova i tri utakmice manje od vodećeg dvojca.

Objava Slavlje Gorice na praznoj Rujevici pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.