Kurilovcu pobjeda u Staroj grabi

[]

Nogometaši Kurilovca nakon jučerašnjeg poraza od Mladosti u Petrinji, danas su odigrali još jednu pripremnu utakmicu. Ovoga puta gostovali su u Staroj grabi kod Mraclina gdje su izabranici, dojučerašnjeg trenera Mraclina, Marka Pancirova slavili s 2:1.

Odluka o pobjedniku pala je u posljednjih petnaestak minuta u kojima su postignuta sva tri pogotka. Dianežević je u 74. minuti doveo Kurilovec u vodstvo, a osam minuta kasnije novopridošli Cruz je povisio na 0:2. Počasni pogodak za domaću momčad postigao je Josip Jurič.

PRIPREMNA UTAKMICA
NK MRACLIN – NK KURILOVEC 1:2 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Dianežević (74), 0:2 Cruz (82), 1:2 Jurić (86)
NK MRACLIN: Dražić, J. Cvetnić, J. Domitrović, M. Kos, B. Dandić, Cerovski, Onić, Šikić, Milatović, Roginić, I. Kos (još su igrali: Marić, Jurić, Petravić, Kolarić, Novaković i Koleš). TRENER: Damir Milanović
NK KURILOVEC: Beljan, Bolješić, Čolić, Kovačić, Krpan, Tolj, Dianežević, Golubić, Bakula, Sudar, Hodak (još su igrali: Milatović, Radovanović, Cruz). TRENER: Marko Pancirov

Objava Kurilovcu pobjeda u Staroj grabi pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.