EFIKASNA UTAKMICA U LUKAVCU: Domaćin nakon jedanaesteraca uspješniji od Bana Jelačića

[]

U Lukavcu je odigrana zanimljiva utakmica. Ban Jelačić uspješno se nadigravao s Lukavcem. Iako je Lukavec već u 12.minuti vodio s 2:0 momčad Ban Jelačića se nije pokolebala. Dapače, prvi dio je završili vodstvom gostiju od 3:2.

U drugom dijelu momčadi su se taktički nadmudrivale. Bilo je šansi na obje strane, ali vratari su bili sigurni. Finiš utakmice je bio posebno zanimljiv. Lukavec je u tri minute došao u vodstvo od 4:3, da bi Matić u 90.minuti igre postigao poravnanje rezultata.

Jedanaesterci su uvijek “lutrija”, pa su tako bili i sada. Kod izvođenja istih nadmetali su se Luter i Sakač koji će više obraniti jedanaesteraca. Bolji je bio Luter koji je obranio dva, a Sakač jedan jedanaesterac.

KUP NSVG
NK LUKAVEC – NK BAN JELAČIĆ 4:4 (8:7-11m)
STRIJELCI: 1-0 Humeljak (6), 2-0 Mihanović (12) ag, 2-1 Harambašić (15), 2-2 Smok (29-11m), 2-3 Rovišan (40), 3-3 Cimeša (80), 4-3 Humeljak (83), 4-4 Matić (90)
NK LUKAVEC: Luter, Lagundžija, M.Grdenić (od 78.Valentinčić), Kovačić (od 62.Tuka), Cimeša, Humeljak, Borković (od 62.J.Grdenić), Ezgeta, Konjevod (od 62.Krpečanec), Gudelj (od 62.Orešković), Puntarić. TRENER: Slaven Batovanja
NK BAN JELAČIĆ: Sakač,Rovišan, Smolković, Smok, Mihanović, Harambašić (od 68. Memić), Nikić, Miletić, Čumpek, Matić, Prizmić. TRENER: Stefan Rajić

Objava EFIKASNA UTAKMICA U LUKAVCU: Domaćin nakon jedanaesteraca uspješniji od Bana Jelačića pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.