4. NL SREDIŠTE ZAGREB: Novi kiks Lukavca, Rugvica Sava 1976 do boda u Obrežu

[]

Nogometaši Lukavca nisu se uspjeli oporaviti od prošlotjednog poraza u Rugvici, jer bez pobjede su Lukavčani ostali i u domaćem susretu protiv susjeda iz Odre.

Susret u Lukavcu završio je najnepopularnijim rezultatom 0:0, a domaćoj momčadi nije pomoglo niti isključenje Karla Bundeka u 72. minuti, jer brojčanu nadmoć nisu uspjeli iskoristili. Osvojenim bodom Lukavec je barem na 24 sata preuzeo tron, jer Ravnice sutra gostuju u Hrastju kod Croatije.

Rugvica Sava 1976 i u trećoj proljetnoj utakmici ostala je neporažena. Nakon domaćih pobjeda (Moslavina, Lukavec), Rugvičani su u gostima u Odranskom Obrežu kod Dinama osvojili vrijedan bod odigravši 1:1. Lukić je Dinamo doveo u vodstvo u 33. minuti, da bi Musa Ugbede u 41. postavio konačnih 1:1.

Danas su još igrali Moslavina-Zagreb 2:2, Tondach-Straža 1:1, Banovac-Stubica 0:4 i Sutla Laduč-Slunj 2:0.

Objava 4. NL SREDIŠTE ZAGREB: Novi kiks Lukavca, Rugvica Sava 1976 do boda u Obrežu pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.