PETA U NIZU: Kurilovčani nokautirali i Lučko

[]

Niz je nastavljen. Pobjednička pjesma Kurilovčana odzvanjala je i Lučkom, gdje je istoimeni domaći poražen s 2:1. Peta je to uzastopna pobjeda za trupe trenera Marka Pancirova, koje su novim slavljem zadržale i vodeću poziciju.

Domaćin je poveo golom Davida Žabeca u 45. minuti, da bi Kurilovčani preko Cruza u nastavku stigli do preokreta. Brazilski napada najprije je stvari na početak vratio u 48. minuti, da bi dvadeset minuta kasnije svojim drugim pogotkom nokautirao domaćina, kojem nije pomoglo niti isključenje Čureka u 59. minuti.

-Kako sam i najavio hrabro i odlučno smo ušli u utakmicu. Nije nas poremetio niti gol 8 sekundi prije odmora, jer dečki su u drugih 45. minuta pokazali karakter- ističe trener Kurilovca Marko Pancirov, čiji su igrači svim navijačima poklonili najljepši poklon za Uskrs.
Već u srijedu Kurilovec očekuje megdan s Dugim Selom, u kojem će biti lišeni usluga Čureka, Cruza i Šarića, koji će zbog javnih opoman prisilno pauzirati.

-Što je tu je, priliku će dobiti drugi igrači- poručio je Pancirov.

Objava PETA U NIZU: Kurilovčani nokautirali i Lučko pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.