[]

Rukometaši Gorice i u drugom kolu Lige za ostanak očekivano su zabilježili uvjerljivu pobjedu. Nakon Dubrovnika, na domaćem je parketu s 37:20 svladan Bjelovar.

Prvih dvadesetak minuta bila je to izjednačena utakmica u kojoj su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. Posljednje vodstvo gosti imaju u 22. minuti (10:11), da bi do odlaska na odmor Gorica stekla četiri pogotka viška. U nastavku susreta prednost je konstantno rasla, do najvećih +12 (33:21).

Lucijan Bura s devet, Juro Čakarić s osam te Antonio Vrbić s pet golova bili su najefikasniji kod Gorice, dok je Tibor Jurjević postigao sedam, a Matej Vuleta pet zgoditaka za Bjelovar.