[]

Nogometaši Vatrogasca iz Kobilića doživjeli su drugi uzastopni poraz. Nakon što su pognutih glava napustili teren u Obrezini prošle subote, u jučer odigranom susretu 20. kola kiksali su kod kuće u susretu s Bunom. Gostujuća momčad koja je cijelo drugo poluvrijeme igrala s igračem manje napravila je senzaciju te je na kraju slavila s 3:2.

Nakon prvog dijela u kojem nije bilo pogodaka, drugi je dio donio sjajnu utakmicu s nekoliko obrata. Povela je Buna golom Josipa Raka u 54. minuti, no Vatrogasac koristi brojčanu nadmoć te preko Tonija Štefnera i Antonija Ivkića do 71. minute preokrenuli susret u svoju korist.

Preokretima tu nije bio kraj, jer bez obzira na igrača manje Buna se ne predaje te preko Matka Đurašina u 78. minuti vraća susret u rezultatski egal, da bi sve nade domaćina sjajnim pogotkom u 88. minuti srušio Josip Muža.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 20. KOLO
NK VATROGASAC – NK BUNA 2:3 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 J.Rak (54), 1:1 Štefner (55), 2:1 Ivkić (71), 2:2 Đurašin (78), 2:3 Muža (88)
NK VATROGASAC: Caput, Šošić (od 57. Vuksan), Antunović, Muhić, Kontić, Barišić, Novak (od 57. Ivkić), Šimek, D.Matković, Grilec (od 60. Landeka), Štefner. TRENER: Nino Matković
NK BUNA: F.Rak, J.Rak, Mrkonjić, M.Kovačić, Cavrić, Đurašin (od 86. Vajda), I.Rak, Huđber, Škojc (od 60. Rovišan), Đuretić (od 67. Muža), Šebek. TRENER: Boris Konjević

Objava FOTO: Preokret Bune u Kobiliću, Josip Muža junak pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.