[]

Nakon što su prošlo kolo bili slobodni, nogometaši Posavca utakmicom protiv Bana Jelačića vratili su se prvenstvenim obvezama. Protiv gostiju iz Banova domaći je sastav slavio s 1:0, a pogodak odluke u 54. minuti postigao je Ivan Lucin.

Nakon miroljubljivog prvog dijela u kojem se igra većim događala na sredini terena, domaća je momčad preko brzonogog Ivana Lucina u 54. minuti stigla do pobjedničkog pogotka. Iako su gosti nakon toga pritisnuli domaću momčad, mreža vrlo dobrog Lucijana Andrijanića ostala je netaknutom.

Pobjeda Posavca dobra je uvertira uoči srijede i polufinalne utakmice Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice u kojoj u Lekneno dolazi juniorska momčad HNK Gorice.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 24. KOLO
NK POSAVEC – NK BAN JELAČIĆ 1:0 (0:0)
STRIJELAC: 1:0 Lucin (54)
NK POSAVEC: Andrijanić, A. Breščaković, M. Breščaković, Budinski, Buzov, Lucin (od 83. Ščrbak), Smolko (od 78. Avgustinović), J. Breščaković, Jambrešić, Da. Kučan (od 72. Rajner), De. Kučan. TRENER: Alen Breščaković
NK BAN JELAČIĆ: Brleković, Da. Tarandek, Dr. Tarandek, Trošić, Uremović, Martinjak (od 74. Aračić), Škrinjar, Maksimović, I. Ronjak, V. Ronjak (od 74. Mikulić), Benedik. TRENER: Dražen Fulir

Objava FOTO: Ivan Lucin pogodio za pobjedu Posavca protiv Bana Jelačića pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.