[]

08.08.2021. Obrezina. NK Mladost – NK Lekenik, pripremna utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost  (JŽNL) izgubila je (0:3) jučer u Obrezini pripremnu utakmicu protiv momčadi Lekenika (4.NL Središte Zagreb skupina B). Treneri Roman Župetić i Zoran Tomčić nisu imali na dispoziciji kompletan igrački kadar, na klupi domaći bila su samo tri pričuvna igrača, a na klupi Lekenika niti jedan. Ništa čudno, to je uobičajena slika na početku priprema nižerangiranih klubova.

Prva polovica prvog poluvremena pripala je domaćinu, koji je imao više loptu u posjedu, dobro je odigravao do suparničkog šesnaesterca, ali u završnici igrači Mladosti nisu bili dovoljno precizni za eventualno vodstvo. Dva puta je vratar gostiju I.Zagorac odlično reagirao spašavajući svoja vrata izbacujući loptu ispod grede u korner.

Na suprotnoj strani vratar domaćih Gligorević je isto tako imao nekoliko dobrih intervencija, ali je u 32.minuti ipak morao vaditi loptu iz mreže kada je napadač Lekenika s desne strane pogodio suprotni kut za zasluženo vodstvo.

Nakon odmora gosti su uspješno kontrolirali igru i još su dva puta uspjeli pogoditi mrežu domaćih za konačnih 0:3.