Velikogorička trkačica Jasna Mikulić brončana na Žumberak trailu

[]

U subotu je održano 4. kolo KontinenTrail lige u sklopu Žumberak traila na kojem su nastupili i članovi Maraton kluba Velika Gorica. Na utrci dužine 15,3 km s preko 400 m ukupne visinske razlike Jasna Mikulić zauzela je brončanu poziciju u ukupnom poretku sa 1:38:45.

U svojoj kategoriji Jasna je odnijela srebro. Ovo je još jedan u nizu uspjeha trkačice koja je, nedavno, osvojila treće mjesto u svojoj kategoriji na utrci u sklopu Rastoke traila.

Hrvoje Mikulić i Josip Martinović, muški predstavnici Maraton kluba Velika Gorica, također su ostvarili odlične rezultate. Josip Martinović utrku je završio za 1:30:02 te ostvario 15. mjesto u ukupnom poretku i šesto mjesto u kategoriji M40. Mikulić je za Martinovićem zaostao tek 6 sekundi, s vremenom 1:32:08, što je bilo dovoljno da ostvari 17. mjesto u ukupnom poretku te sedmo mjestu u kategoriji M40.