[]

01.09.2021. Gornja Lomnica. JŽŽNL – 02. kolo: NK Kupa – NK Bregana 1:1. Foto: 01Portal

Kupa je u 2. kolu JŽNL-a odigrala neodlučeno s Breganom i tako osvojila prvi bod u ovom rangu natjecanja. Momčad iz Pokupskog bila je kompletna i odigrala je vrlo dobru utakmicu, koja je bila obostrano otvorena i napadački orijentirana. Prema stvorenim šansama susret je mogao završiti s više pogodaka na obje strane, ali realizirane su samo dvije.

Gosti su došli u vodstvo u 71. minuti pogotkom Kristijana Grdovića, koji je solo akcijom izvrtio obranu domaćina i s vrha kaznenog prostora pogodio suprotni kut iznad ruku Dubravka Kuševića. Kupa je izjednačila u 77.minuti pogotkom Ivana Šandora kada su on i Josip Brajković duplim pasom izigrali suparničku obranu.

Kupa će domaće utakmice igrati u Gornjoj Lomnici tako dugo dok ne ispuni minimalne infrastrukturne uvjete na svom igralištu u Pokupskom.

Jedinstvena županijska liga 2021./2022., 02. kolo

NK Kupa – NK Bregana 1:1 (0:0)

Gornja Lomnica. Gledatelja: -. Srijeda, 01.09.2021., 17:30 sati. Sudac: Martin List. Pomoćnici: Jerko Crnčić i Blaž Crnoja (svi Vrbovec). Delegat: Željko Grdaković (Jastrebarsko). Strijelci: 0:1 – Grdović (71), 1:1 – Šandor (77).

KUPA: Kušević, M.Petković, L.Klasnić, Ruklić, Vranešić, I.Petković, I.Klasnić (od 65. Grahovac), Pirša (od 79. Sečenj), Šandor, J.Brajković (cap.), Belečić (od 61. Šestak). Trener: Miroslav Lukinić.

BREGANA: Štibić, Erceg, Dimitrovski M.Škacan, Kostanjski, Radovanić, F.Škacan (cap.), Drugović (od 85. Vukić), Ivančević (od 85. Bišćan), Hribar (od 58. Antunović), Grdović. Trener: -.