[]

05.09.2021. Obrezina. Jedinstvena žžupanijska nogometna liga – 03. kolo: NK Mladost – NK Klas (Mičevec) 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 3. kolu Jedinstvene županijske nogometne lige protiv Klasa zabilježila glatku 3:0 pobjedu, koja je prema šansama mogla biti i uvjerljivija. Sudac je tijekom susreta pokazao ukupno devet puta žuti karton (tri za domaće i šest za goste) i uvijek zbog preoštrog starta. Dvije opomene (28. i 35.) za Josipa Tadića pretvorene su u isključujući crveni karton te su gosti do kraja igrali s igračem manje.

Mladost je došla u vodstvo u 20. minuti nakon prodora Franje Periše i njegovog ubačaja s lijeve strane, loptu je na drugoj vratnici prihvatio Dario Sudec i pogodio suprotni donji kut za 1:0. Ubrzo nakon isključenja Tadića domaći su povisili prednost, opet je Periša prošao lijevom stranom i njegov ubačaj Domagoj Bedeković je iz blizine pospremio u nebranjeni dio vrata za 2:0.

Bedeković je u drugom poluvremenu svojim drugim pogotkom podigao na 3:0 i to se pokazalo kao konačan rezultat. Matija Sivec je u 76. minuti obranio kazneni udarac koji je izveo Marko Ivančić i tako spriječio još viši poraz svoje momčadi.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2021./2022., 03.kolo

NK Mladost – NK Klas (Mičevec) 3:0 (2:0)

Obrezina. Igralište: ŠRC Obrezina. Gledatelja 70. Nedjelja, 05.09.2021., 17:30 sati. Sudac: Mihael Milin. Pomoćnici: Filip Ačkar i Štefo Bićanić (svi Dugo Selo). Delegat: Darko Blažinčić. Strijelci: 1:0 – Sudec (20), 2:0 – Bedeković (43), 3:0 – Bedeković (74). Isključenje: J.Tadić (35. drugi žuti karton).

MLADOST: Miklec, M.Tadić (cap.), Perić, Bedeković (od 76. Grdić), Ivančić, Periša (od 64. Stažić), Pejak (od 84. Šorša), Sudec (od 64. Kos), Hren, Jelić, Smajić. Trener: Romano Župetić.

KLAS: Sivec, Šimić (od 50. Samardžić), Klišenić (od 74. Kopilović), Knežević, Orešković (cap.), Šteko, Perković, Gusak (od 60. Obad), F.Matić, Janić, J.Tadić. Trener: -.