FOTO 5.pobjeda juniora Gorice u sudačkoj nadoknadi

[]

25.09.2021. Velika Gorica. Prva nogometna liga Juniori – 7. kolo: HNK Gorica – NK Dugopolje 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniori Gorice u 7. kolu Prve nogometne lige pobijedili su doma Dugopolje 2:1 pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Bila je to 5. pobjeda goričkih juniora za trenutno 3. mjesto na prvenstvenoj tablici sa 16 bodova (7 5 1 1 15:8 16). Gorica je u prošlom 6. kolu doživjela prvi prvenstveni poraz u prvoligaškom društvu od Dinama u Zagrebu.

Vodeći pogodak protiv Dugopolja postigao je Antonijo Vujičić u 29. minuti. Gosti su bili ravnopravan suparnik i u drugom poluvremenu su izjednačili pogotkom Nikole Pervana u 75. minuti. Kada se činilo da će susret biti okončan neodlučenim ishodom, uslijedio je pogodak Vanje Kulenovića u sudačkoj nadoknadi (90+4) za vrijednu 2:1 pobjedu.

Gorica u 8. kolu igra protiv trenutno vodeće Lokomotive na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici (subota, 02.10.2021.).

Prva hrvatska nogometna liga Juniori 2021./2022., 07. kolo

HNK Gorica –NK Dugopolje 2:1 (1:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja: 50. Subota, 25.09.2021., 16 sati. Sudac: Ivan Čužić. Pomoćnici: Dario Mužar i Josip Vitez (svi Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Vujičić (29), 1:1 – Pervan (75), 2:1 – Frković (90+4).

GORICA: Dalipagić, Kovačić (cap.), Tepšić, Quni (od 74. Ćurić), Vujičić (od 60. Ciprić), Skrbin (od 90+5 Cruce-Corcy), Frković (od 60. Kulenović), Sim (od 90+5 Žuljević), Carl (od 60. Brlek), Matković, Cruz. Trener: Sven Raić.

DUGOPOLJE: Šego, Pervan, Petrović (od 57. Radovančić), Radan (od 70. Vuković), Botić (od 70. Pandža), Zoko (od 57. Zovkić), Buličić, Jerković, Vuko, Čengić (od 84. Ravlić), Vukman (od 84. Bilić). Trener: Ivica Žuljević.

Redoslijed: 1. Lokomotiva 19 (7 utakmica, +13-gol razlika), 2. Dinamo 19 (7 +13), 3. Gorica 16 (7 5 1 1 15:8 16), 4. Hajduk 14 (6 +17), 5. Rudeš 14 (7 +4), 6. Varaždin 13 (5 +17), 7. Rijeka 10 (7 +3), ….(Hajduk ima utakmicu manje, a Varaždin dvije).