FOTO Odbojkaši Gorice očekivano izgubili susret s prvakom Hrvatske

[]

09.10.2021. Velika Gorica. Superliga odbojkaša – 02. kolo: OK Gorica – HAOK Mladost 0:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice su u 2. kolu, u premijernom susretu Superlige na domaćem terenu, izgubili glatko u tri seta protiv momčadi Mladosti, aktualnog prvaka Hrvatske. Domaći su u prvom setu, primjetno impresionirani suparnikom iz Zagreba, gubili poene u serijama i gosti su već nakon 16 minuta osvojili set.

U drugom setu, posve iznenađujuće, momčadi su se smjenjivale u vodstvu i domaći su bili u prednosti još pri rezultatu 17:16. Mladost je okrenula na 17:19 i mirno privela ovu dionicu do kraja – 22:25. Igra i kretanje rezultata u 3. setu bilo je slično kao u prvom setu, momčad gostiju načinila je osjetnu razliku zahvaljujući odličnom prijemu i bloku te mirno okončala utakmicu u svoju korist.