Kurilovac na Udarniku razmontirao petrinjsku Mladost

[]

3. HNL središte, 12. kolo

KURILOVEC – MLADOST (P) 7:0

Jednosmjerna utakmica koja je trasirana u prvom dijelu, posebno od 16. do 21. minute kada su redom poentirali kurilovečki igrači Popović, Tolj i Bakula. Petrinjski nogometaši zasigurno nisu ni slutili da ih čeka pravi rezultatski potop na kurilovečkom Udarniku. U drugom udarnom valu koji je krenuo na gostujuća vrata od 29. minute domaći su sve nemilosrdniji prema gostima, Tolj je upisao svoj drugi pogodak. Selman pet minuta kasnije prvijenac, da bi prvu dionicu utakmice s pola tuceta u petrinjskoj mreži zaključio drugim pogotkom Popović. Bilo je to odlično poluvrijeme Kurilovca.
U drugom poluvremenu dosta izmjena u sastavima na obje strane. Kurilovčani očito bez velike motivacije, jer bila je to samo formalnost, Petrinjci pak konsolidiraju redove. U “razbijanju” Mladosti 7:0 rezultatski je utakmicu zaključio Marelja u 72. minuti. Spomenimo da je momčad Kurilovca danas vodio s klupe Dinko Livada – zbog odsustva trenera Senada Harambašića radi privatnih obveza.

VELIKA GORICA. SRC Udarnik. Gledatelja 70. Sudac: Hren. Pomoćnici: Bišić i Bošnjak (svi iz Zagreba).

STRIJELCI: 1:0 – Popović (16), 2:0 – Tolj (19), 3:0 – Bakula (21), 4:0 – Tolj (29), 5:0 – Selman (34), 6:0 – Popović (39), 7:0 – Marelja (72).

KURILOVEC: Išek, Popović, Resler (od 46. Bagramyan), Tolj (od 46. Beganović), Selman (od 64. Župetić), Bakula (od 59. Marelja), Bolješić, Zubak, Završki, Radoš (od 59. Kušec), Saiti. Trener: Dinko Livada.

MLADOST (P): Jelavić, Dolovčak, Mašić (od 46. Korečić), Hadžić (od 46. Papić), Lovrić, Bužanić, Ćavar, Vučak (od 46. Gršić), Amoateng (od 61. Perić), Balen, Marović (od 46. Cvitanović). Trener: Boris Perković.