Judašice i judaši Judo kluba “Kockica” izuzetni s dvadeset medalja na županijskom prvenstvu

[]

U subotu, 6. studenog održano je Prvenstvo Zagrebačke županije u Judu. Na natjecanju u Svetoj Nedelji Judo klub “Kockica” nastupio je sa 22 natjecatelja i osvojio čak 20 medalja.
Kući su se judaši vratili sa sedam zlatnih, pet srebrnih i osam brončanih medalja. U ekipnom bodovanju u kategoriji djevojčica do 12 godina članovi Judo kluba “Kockica” osvojili su prvo mjesto.

06.11.2021 Prvenstvo Zagrebačke županije u Judu, Foto: Judo klub Kockica/facebook.com

U svojoj kategoriji, djevojčice do 16 godina, ekipno su osvojile drugo mjesto. Male judašice u kategoriji do 10 godina osvojile su treće mjesto, a dječaci do 10. godina također su ekipno ponijeli broncu.

Rezultatima se Judo klub Kockica pohvalio na Facebooku te čestitao cijeloj ekipi na izvrsnim rezultatima.