Prekid u Lomnici zbog prijetnji sucu, intervenirala i policija!

[]

Nažalost, izvještaj s nedjeljnih utakmica klubova NSVG, moramo započeti prekidom u Lomnici gdje su igrali Lomnica i Dinamo Jakovlje. Evo što je, između ostalog, u zapisniku utakmice napisao delegat:

“Utakmica je prekinuta u 40. minuti pri rezultatu 1-0 za domaćina zbog verbalnih prijetnji upućenih glavnom sucu utakmice od strane gostujućeg igrača br. 44 (…) Na poziv sudačke trojke pozvana je i policija da se pobrine za njihovu sigurnost. Više o događanjima na utakmici u disciplinskom izvještaju”.

Komentar? Nema potrebe. Na potezu je disciplinski sudac a utakmica će vjerojatno biti registrirana 3-0 za Lomnicu koja i dalje nadire prema vrhu redoslijeda u Jedinstvenoj županijskoj ligi. Dobro gura i Jelačić iz Vukovine, koji je svladao Kupu, Turopoljac je remizirao u Zdencima Brdovečkim, a Polet je izgubio u golijadi u Rakovom Potoku (4-3).

U šestom rangu derbi je igran u Kobiliću, gdje je Vatrogasac svladao vodeću Meštricu, a sve bolji Posavec bio je bolji od Jelačića iz Banova i tako nastavlja s uzlaznom putanjom, dok Dinamo Hidrel nastavlja silaznom, uz novi poraz doma. E sad, doma konačno nije izgubila Buna. Dapače, slavila je pobjedu 1-0, a žrtva je bilo Turopolje. To su ujedno i prvi bodovi na kontu, bravo za dečke s Bune.

JŽNL, 13. kolo
Lomnica – Dinamo (J) 1-0 (Skupnjak 24. minuta, prekid u 40. minuti)
Vatrogasac – Turopoljac 0-0
Rakov Potok – Polet 4-3 (Makarun 8., 41. i 75., Mihaljević 10./Stuparić 4. i 82. iz 11 metara, Sučić 60.)
Kupa – Jelačić 1-3 (Belčić 72./Miletić 16. i 90. iz 11 metara, Memić 63.)

1. ŽNL istok, 11. kolo
Vatrogasac – Meštrica 3-2 (Matanović 75. i 83., Novak 87./Košutić 50., Augustić 83.)
Dinamo Hidrel – Lonja 1-3 (Žugaj 35./Maksimović 17. i 67., Severec 70.)
Buna – Turopolje 1-0 (Huđber 3.)
Posavec – Jelačić Banovo 4-1 (Krajinović 2. i 62. minuta iz 11 metara, Vranek 5. i Lucin 21./Uremović 88. iz 11 metara)