Crna subota za klubove NSVG, slavio samo Jelačić

[]

U subotu je osam klubova Nogometnog saveza Velika Gorica odigralo svoje prvenstvene utakmice, a tri boda osvojio je samo Jelačić iz Vukovine golom iskusnog i neuništivog majstora Saše Sabljaka u Mičevcu. Kurilovec je doma poražen od Trešnjevke 1-2, a odlučujući pogodak dogodio se u 90. minuti. Isto se dogodilo i Turopoljcu u Farkaševcu za isti rezultat ali bilo je 2-1. Mraclin je u Stupniku na poluvremenu vodio 1-2 a onda su u nastavku domaći zabili tri, a gosti ništa. Istim rezultatom pokleknula je i Mladost Obrezina u Ivanić Gradu, a to i nije iznenađenje jer je Naftaš na kraju jesenski prvak. Mršave remije odigrali su na svojim travnjacima Vatrogasac Kobilić i Dinamo Hidrel kontra Gaja i Milka Trnine.

REZULTATI UTAKMICA KLUBOVA NS VELIKA GORICA:

3.HNL središte, 16. kolo

Subota, 20. studenog 2021.:

Kurilovec – Trešnjevka 1-2 (Selman 32./Burić 22., Josipović 90.)

4. HNL središte, 15. kolo

Stupnik – Mraclin 4-2 (Perić 27., Šepac 48., Brakus 50. i Marijan 90./Jurić 15. i L. Kos 42.)

JŽNL, 15. kolo

Zrinski – Turopoljac 2-1 (Mataušić 30., Kerep 90./Jaki 29.)

Naftaš Ivanić – Mladost Obrezina 4-2 (Banović 11., Vrdoljak 29. i 36., Čuni 79./Hercigonja 26. i Sudec 72.)

Klas – Jelačić (V) 0-1 (Sabljak 77.)