FOTO Futsal Gorica nakon vodstva uvjerljivo izgubila od Osijeka

['2.HMNL', 'futsal']

14.05.2022. Velika Gorica. Kvalifikacije za popunu 1.HMNL-04.kolo: Futsal Gorica-MNK Osijek 2:7. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Futsal Gorica je u 4. kolu kvalifikacija za popunu 1.HMNL uvjerljivo izgubila rezultatom 2:7 protiv Osijeka i tako su očekivanja o plasmanu u najviši rang ostala neispunjena.

Susret protiv Osječana počeo je za domaćina ranim 2:0 vodstvom već u 5. minuti, ali to je bila kratkotrajna radost. Gosti su već u 11. minuti izjednačili i do kraja prvog poluvremena došli do dva gola prednosti (2:4).

Osijek je i u drugih 20 minuta diktirao događanja na parketu, vratar Mateo Dominik Rončević bio je nesavladiv, a Ivan Gelo s tri pogotka neumoljivi strijelac.

Futsal liga za popunu 1.HMNL 2022., 4.kolo

Futsal Gorica – MNK Osijek 2:7 (2:4)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 40. Subota, 14.05.2022., 15:30 sati. Suci: Zdravko Kuran (Metković), Edo Vulić (Split) i Saša Malbašić (Zagreb). Delegat: Nedjeljko Kapeš (Varaždin). Strijelci: 1:0 – Šestić (2), 2:0 –  Čirjak (5), 1:2 – Pandurević (7), 2:2 – Gelo (11), 2:3 – Rumbak (ag-17), 2:4 – Gelo (20), 2:5 – Šalaj (24), 2:6 – Gelo (27), 2:7 – Pandurević (35).

GORICA: Ježić (V) (cap.), Rumbak, Šestić, Čirjak, Duvnjak; Hercigonja (V), Kušlan (V), Matan, Grdić, Pavlović Prpić, I.Mostarlić. Trener: -.

OSIJEK: Rončević (V), Pandurević, Gelo, Hugo de Lima, Čavar (cap.); Lukenda (V), Šalaj, Kovač, Dakić. Trener: Saša Voldin.

The post FOTO Futsal Gorica nakon vodstva uvjerljivo izgubila od Osijeka appeared first on cityportal.hr.

Sutra kreću prijave za 8. izdanje Humanitarke!