FOTO Šćitarjevo pobjednik 2. Kupa MNL VG Sjever 2022.

['hotnews', 'KUP MNL VG Sjever']

DSC 0474

02.07.2022. Gradići. Kup Malonogometne lige VG Sjever 2022. Josip Tadić i pehari. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0482

02.07.2022. Gradići. Kup Malonogometne lige VG Sjever 2022. Šćitarjevo-1.mjesto. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad Šćitarjeva je zasluženi pobjednik 2. Kupa Malonogometne lige Sjever odigranom na terenu s umjetnom travom u Gradićima. Tri minimalne pobjede do finala i onda apsolutna dominacija u finalnom ogledu protiv favoriziranog Kurilovca.

DSC 0480

02.07.2022. Gradići. Kup Malonogometne lige VG Sjever 2022. Kurilovec-2.mjesto. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0415

02.07.2022. Gradići. Kup Malonogometne lige VG Sjever 2022. Velika Mlaka-3.mjesto. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Prvo poluvrijeme i vodstvo od 6:0(!), s hattrickom Smajića, dva pogotka Mirona Memića i golom Josipa Tadića! Čudesnih 15 minuta rijetko viđene efikasnosti i majstorija malonogometnih majstora Smajića, Matića i Memića. Nogometna fantazija na šćitarjevski način!

DSC 0459

02.07.2022. Gradići. Kup Malonogometne lige VG Sjever 2022. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kurilovec je smanjio na 6:1 pogotkom Josipa Mihanovića (vratar-igrač) iz kaznenog udarca s 9m. Na plus 6 (7:1) vratio je Skubi Trupčević, koji je nakon toga uspio na kratko ‘zakuhati’ situaciju na terenu uz ‘nagradu’ isključenja od dvije minute. Do kraja utakmice Kurilovec je s tri pogotka katastrofu pretvorio u pristojan poraz.

DSC 0210

DSC 0218

Velika Mlaka je osvojila 3. mjesto nakon što je bila bolja od Rakarja u raspucavanju udaraca sa 7m. Gradonačelnik Krešimir Ačkar uručio je pehare kapetanima tri prvoplasirane momčadi.

REZULTATI  01. kolo (Gradići, 02.07.2022.): Gradići – Rakarje 1:2, Obrezina – Črnkovec 0:3, Mičevec – Selnica 1:1 (3:2-7m). Četvrtfinale: Pleso – Velika Mlaka 0:2, Kurilovec – Črnkovec 5:2, Rakarje – Mičevec 3:0, Kosnica – Šćitarjevo 1:2. Polufinale: Kurilovec – Mlaka 5:2, Rakarje – Šćitarjevo 3:4. Za 3. mjesto: Velika Mlaka – Rakarje (7m). Finale: Šćitarjevo – Kurilovec 7:4 (6:0). Poredak: 1. Šćitarjevo, 2. Kurilovec, 3. Velika Mlaka, 4. Rakarje.

The post FOTO Šćitarjevo pobjednik 2. Kupa MNL VG Sjever 2022. appeared first on cityportal.hr.