FOTO Vrlo dobra igra i zaslužena pobjeda Kurilovca

['3. nl centar', 'hotnews', 'Nk Kurilovec']

DSC 0433

07.09.2022. Velika Gorica. Treća nogometna liga Centar-03.kolo: NK Kurilovec-NK Dinamo (Odranski Obrežž) 4:2. Antonio Ćosić – 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kurilovec je u 3. kolu 3. nogometne lige Centar pobijedio Dinamo iz Odranskog Obreža s 4:2 pogocima Antonia Ćosića (2), Antonia Bakule i Ivana Crnova. Obostrano otvorena igra u prvoj polovici prvog poluvremena rezultirala je s nekoliko izglednih prigoda za pogodak. Prvu veliku imali su gosti kada je Savičić u 15. minuti neometan s desetak metara pogodio vratara Lalića.

DSC 0432

07.09.2022. Velika Gorica. Treća nogometna liga Centar-03.kolo: NK Kurilovec-NK Dinamo (Odranski Obrežž) 4:2. Petar Lucian Čurek. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0435

07.09.2022. Velika Gorica. Treća nogometna liga Centar-03.kolo: NK Kurilovec-NK Dinamo (Odranski Obrežž) 4:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Tri minute kasnije domaći dolaze u vodstvo pogotkom Ćosića, koji je dalekometni ubačaj Bakule s desne strane dočekao na drugoj vratnici i glavom spustio loptu u bliži kut za 1:0. Slijedili su promašaji Savičića (29.) i Crnova (34.). Pred odlazak na odmor Bakula iz blizine podiže vodstvo domaćih na 2:0.

DSC 0442

07.09.2022. Velika Gorica. Treća nogometna liga Centar-03.kolo: NK Kurilovec-NK Dinamo (Odranski Obrež) 4:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0445

07.09.2022. Velika Gorica. Treća nogometna liga Centar-03.kolo: NK Kurilovec-NK Dinamo (Odranski Obrežž) 4:2. Antonio Ćosić – 4:0 (11m). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kada je Crnov u 57. pogodio za 3:0 pobjednik je već bio izgledan. Vrlo dobru Kurilovca okrunio je Ćosić pogotkom iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca za visokih 4:0. Gosti su igrali angažirano do kraja i s dva pogotka su ublažili poraz.

Treća nogometna liga Centar 2022./2023., 03. kolo

NK Kurilovec – NK Dinamo (Odranski Obrež) 4:2 (2:0)

Velika Gorica. Igralište: SRC Udarnik. Gledatelja 100. Srijeda, 07.09.2022., 16:30 sati. Sudac: Vlatko Mlinarić (Sisak). Pomoćni suci: Andrej Horvatinović (Petrinja) i Hrvoje Vitković (Sisak). Delegat: Ratomir Kramar (Marija Bistrica). Strijelci: 1:0 – Ćosić (18), 2:0 – Bakula (45), 3:0 – Crnov (57), 4:0 – Ćosić (75-11m), 4:1 – Pršir (78), 4:2 – Vedriš (90+1).

KURILOVEC: Lalić, Bakula (od 59. Pušić), Alili (od 46. Grdenić), Crnov, Pezo (od 74. Houdek), Matoš, Kušec, Završki, Ćosić, Čurek (od 46. Šarić), Ivković (od 59. Stojaković). Trener: Senad Harambašić.

DINAMO (OO): Šolčić, Lee Chae (od 11. Mikan), Vedriš, Batinić, Vučić, Savičić, Jurilj (od 70. Pršir), Kasumović, Ćorić, Adamić (od 86. Rebernjak), Šimić. Trener: Marijo Rendulić.

The post FOTO Vrlo dobra igra i zaslužena pobjeda Kurilovca appeared first on cityportal.hr.