FOTO Karate klub Velika Gorica sa 16 medalja najsupješniji klub na “Tigar Kupu” u Sisku

[]

Uspješan sportski vikend je iza članova Karate kluba Velika Gorica. Jučer, 19. ožujka, nastupili su na turniru “Tigar Kup Igor Malek” u Sisku i zbog svojih rezultata bili su najuspješnji klub natjecanja. Osvojili su čak 16 medalja i to 6 zlatnih, 4 srebrne i šest brončanih.

– U ukupnom poretku klubova završili smo na prvom mjestu, izuzevši domaćina koji nije bio u konkurenciji. Najuspješniji naš natjecatelj je bio Vito Hulina koji je osvojio dva zlata, u uzrastu mlađi kadeti -54kg i kadeti -52kg – rekli su iz kluba.

Osvajači zlata bili su još i Petar Tibor, Noel Jeromić, Ema Jukić i Ema Filković, dok su se srebrom okitili Mara Gusić, Nika Budinski, Nikola Huzjak i Katja Braica. Broncu su osvojili Luka Radić, Mia Čunčić, Matej Čarakovac, Luka Lukačić, Mara Gurisć i Matea Kordić.

Inače, turnir je okupio 427 natjecatelja iz 41 kluba, a ovaj gorički klub predstavljao je 21 natjecatelj.

Ova objava FOTO Karate klub Velika Gorica sa 16 medalja najsupješniji klub na “Tigar Kupu” u Sisku se prvi puta pojavila na cityportal.hr.