FOTO Turopoljac pobijedio Posavec golovima iz prvog poluvremena

[]

14.08.2023. Kuče. NK Turopoljac – NK Posavec (Orle) 3:2, pripremna utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

NK Turopoljac (JŽNL) pobijedio je u pripremnoj utakmici Posavec (1.ŽNL skupina Jug) rezultatom 3:2 golovima  Domića (2) i Sarafa (11m), za goste su poentirali Koljević i Lucin.

Trener domaćih Stiven Žitnik nije imao na dispoziciji sve igrače, jer su iz različitih razloga izostali, Čaić, Mlinarić, Janković, Balaj, Štefičić. Sličan problem imao je i Nino Matković, trener Posavca.

Domaći su došli u vodstvo sredinom prvog poluvremena nakon uspjele akcije kada je Domić s lijeve strane pogodio suprotnu malu mrežicu. Nekoliko minuta kasnije Saraf je sigurno realizirao kazneni udarac za 2:0. Pred kraj prvog poluvremena ponovo je strijelac bio Domić, ovaj put iskosa s desne strane silovito je uputio loptu u suprotni kut za 3:0.

U drugom poluvremenu Posavec je odigrao bolje, u napadu brže, i Koljević je ubačaj s desne strane udarcem glavom proslijedio u mrežu uz bližu vratnicu i smanjio na 3:1. Bolja igra gostiju rezultirala je novim pogotkom, Lucin se najbolje snašao u kaznenom prostoru i prizemnim udarcem pogodio mrežu za 3:2.

Sudio je Tihomir Čunčić, a ugodno iznenađenje, kao i prije tjedan dana (Lekenik 4:2), bio je broj gledatelja.

Pripremna utakmica

NK Turopoljac – NK Posavec (Orle) 3:2 (3:0)

Kuče. Igralište SRC Kuče. Gledatelja 100. Ponedjeljak, 14.08.2023., 18 sati. Sudac: Tihomir Čunčić (Kuče). Strijelci: 1:0 – Domić, 2:0 – Saraf (11m), 3:0 – Domić, 3:1 – Koljević, 3:2 – Lucin.

TUROPOLJAC (4-4-2): Bolsec – Markulin, Gogić, Čunčić, Perić – Saraf, Matasić, Horvat, Domić – Trputec, Karnas (još su igrali: M.Zagorac, Gavrić, Šutalo, V.Lučić, Antolčić). Trener: Stiven Žitnik.

POSAVEC (4-2-3-1): M.Kučan – D.Kučan, A.Breščaković, Lihtar, Desput –  Đurašić, Jakovljević – Vranek, Lucin, Milatović – Koljević (još su igrali: Musolli, Nikić, Curić). Trener: Nino Matković.

Ova objava FOTO Turopoljac pobijedio Posavec golovima iz prvog poluvremena se prvi puta pojavila na cityportal.hr.