FOTO Drugi uzastopni poraz juniora Gorice na domaćem terenu

[]

19.08.2023. Velika Gorica. Prva nogometna liga Juniori-03.kolo: HNK Gorica – NK Kustošija 1:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniori Gorice zabilježili su drugi uzastopni poraz na domaćem terenu, nakon Rijeke (0:3), danas (subota, 19.08.2023.) izgubili su i od Kustošije 1:3 u 3. kolu Prve nogometne lige 2023./2024.

Kustošija je novak u Prvoj ligi i u prva dva kola je izgubila (Rudeš 1:2, Istra 1961 0:3), ali je uspjela protiv Gorica prekinuti niz poraza. Gosti su došli u vodstvo u 52. minuti kada je Kovačić iz blizine poentirao za 0:1. Desetak minuta kasnije domaći su na sličan način izjednačili, ubačaj s lijeve strane Đekić je pospremio u mrežu za 1:1.

Gorica nije imala ni sreće, dva puta je vratnica spasila goste, koji su u završnici ipak došli do pobjede. Čilić je efektno u 89. minuti pogodio za 1:2, a u sudačkoj nadoknadi vratar Cundeković je u mat-poziciji načinio prekršaj za kazneni udarac. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Bulić, vratar je otišao na jednu stranu, a lopta je završila u suprotnom kutu – 1:3!!

Prva nogometna liga Juniori 2023./2024., 03. kolo

HNK Gorica – NK Kustošija (Zagreb) 1:3 (0:0)

Velika Gorica. Gradski stadion, pomoćni teren. Gledatelja 150. Subota, 19.08.2023., 11 sati. Sudac: Martin Turčin (Tuhelj). Pomoćni suci: Jerko Crnčić (Vrbovec) i Dejan Vuković (Zagreb). Delegat: Ivan Vukojević (Zagreb). Strijelci: 0:1 – Kovačić (52), 1:1 – Đekić (61), 1:2 – Čilić (89), 1:3 – Bulić (11m – 90+2).

GORICA: J.Cundeković, Knežević, Kahlina (od 81. Đurašić), Radočaj, Nezirović (cap.) (od 62. Tkalčević), Agatić (od 66.Paradžik), Šajfar (od 46. Kaurin) Šimić, Dora (od 62. L.Cundeković), Josić, Đekić. Trener: Marko Radanić.

KUSTOŠIJA: Popović, Šimić, Osrečki (od 66. Crnković), Runjić (cap.), Lukačević (od 66. Curman), Čilić, Bulić, Kovačić, Brlek, Bačurin, Škrinjarić (od 46. Glasnović). Trener: Tomislav Boralić.

Ova objava FOTO Drugi uzastopni poraz juniora Gorice na domaćem terenu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.