FOTO HSTK Velika Gorica – poraz seniora na startu Superlige

[]

30.09.2023. Velika Gorica. Superliga (m). HSTK Velika Gorica – STK Starr Varažždin 0:3. Marko Habijanec, Martin Petrović, Ante Jakić i Lovro Zovko. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Seniori Hrvatskog stolnoteniskog kluba Velika Gorica startali su u Superligi porazom 0:3 u susretu sa STK Starr iz Varaždina. Gosti su opravdali ulogu favorita, zabilježili su glatku pobjedu izgubivši samo dva seta.

30.09.2023. Velika Gorica. Superliga (m). HSTK Velika Gorica – STK Starr Varažždin 0:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Prvi meč igran je u pet setova i pojačanje goričke ekipe Lovro Zovko nikako se nije snašao u prva dva seta (6:11, 1:11), ali je u slijedeća dva odigrao vrlo dobro i izjednačio na 2:2. Ipak, u odlučujućem 5. setu Rino Vidan je bio smireniji i pobijedio.

Iskusni Marko Habijanec držao se dobro u susretu s mladim Indijcem Divyanshom Srivastavom, ali samo do završnice setova, nedovoljno da bi izbjegao poraz. Martin Petrović nije dobro izgledao u prva dva seta protiv Ronalda Ređepa (3:11, 3:11). Pribrao se i u 3. setu odigrao odlično do završnice i imao tri vezane set lopte pri rezultatu 10:7, Ređep je izjednačio (10:10). Petrović nije iskoristio još jednu set loptu (12:11), suparnik je ipak dobio set (13:15).

Superliga Muški 2023./2024., 01.kolo

HSTK Velika Gorica – STK Starr Varaždin 0:3

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 60. Subota, 30.09.2023., 17:00 – 18:15 sati. Sutkinja: Branka Grantverger.

Lovro Zovko – Rino Vidan 2:3 (6:11, 1:11, 11:9, 11:6, 8:11), Marko Habijanec – Divyansh Srivastava 0:3 (8:11, 8:11, 7:11), Martin Petrović – Ronald Ređep 0:3 (3:11, 3:11, 13:15).

Ova objava FOTO HSTK Velika Gorica – poraz seniora na startu Superlige se prvi puta pojavila na cityportal.hr.