FOTO Mladost izgubila u dramatičnoj završnici od Save

[]

12.11.2023. Velika Gorica, Obrezina. JŽŽNL-14.kolo: Mladost Obrezina – Sava (Drenje) 2:4. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je poražena rezultatom 2:4 u dramatičnoj završnici utakmice od Save, nakon što je izjednačila na 2:2 iz kaznenog udarca u 83. minuti.

Susret je od početka imao zanimljiv tok, jer je Sava do polovice prvog poluvremena imala izrazit posjed lopte, ali bez konkretnog učinka. Mladost je sačuvala svoja vrata i u prvom ozbiljnijem napadu došla u vodstvo.

Stjepan Martinić je silovitim udarcem s 25m u 23. pogodio desnu kut vratara Leona Suljića za 1:0. Domaći nisu iza toga iskoristili veliku šansu nakon udarca iz kuta. Gosti su izjednačili u 42. kada je Dominik Lenić s 18 metara prizemnim udarcem pogodio donji kut, parada vratara Tomislava Tomića bila je bezuspješna.

Sudac je u drugom poluvremenu kažnjavao opomenama nesportsko ponašanje odnosno preoštre startove, koji su bili plod povišenih tenzija. Vodstvo 1:2 za Savu postigao je u 77. Fran Jurić, domaći su izjednačili u 83. pogotkom Marija Tadića iz kaznenog udarca nakon prekršaja vratara Suljića. Mladost ipak nije izdržala završni pritisak Save, koja je golovima Toni Lučića u 88. i Stjepana Četrtka u sudačkoj nadoknadi uzela bodove u Obrezini.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 14.kolo

NK Mladost Obrezina – Sava (Drenje) 2:4 (1:1)

Velika Gorica, Obrezina. Igralište: ŠRC Obrezina. Gledatelja 80. Nedjelja, 12.11.2023., 14 sati. Sudac: Tihomir Sopić. Pomoćni suci: Ivan Rešetar i Dejan Kupres (svi iz Samobora). Delegat: Marko Pancirov (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Martinić (23), 1:1 – Lenić (42), 1:2 – Jurić (77), 2:2 – M.Tadić (83-11m), 2:3 – Lučić (88), 2:4 – Četrtek (90+3).

MLADOST: Tomić, Martinić, Ćurić, Igrishta, M.Tadić (cap.), Smajić, Bekavac (od 26. Matić, od 46. Jurić), Kolundžić (od 76. Kunić), Pejak, Šalković, Kos. Trener: Josip Tadić.

SAVA: Suljić, Mi.Dugonjić, Matejaš (od 89. Marić), Teofilović, Lučić, Preskar, Bratić (od 87. Četrtek), Ma.Dugonjić, Fistrić, Jurić, Lenić (od 82. Šoštarić). Trener: Davor Bagarić.

Ova objava FOTO Mladost izgubila u dramatičnoj završnici od Save se prvi puta pojavila na cityportal.hr.