FOTO Odbojkaši Gorice zabilježili 4. pobjedu

[]

01.12.2023. Velika Gorica. Druga liga Regija Sjever – 09.kolo: OK Gorica – OK Croatia (Zagreb) 3:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice pobijedili su u 9. kolu 2. lige Croatiu (Zagreb) s 3:1 i tako zabilježili 4. pobjedu u prvenstvu te se s 8 bodova izjednačili s klubom iz Zagreba.

Croatia je u završnici prvog seta imala prednost 20:18, ali su domaći nakon drugog timeouta serijom 7:1 osvojili set. Kroz drugi set Gorica je furiozno prošla (25:11) i očekivala se laka konačna pobjeda.

Međutim, momčad iz Zagreba je uzvratila istom mjerom u 3. setu (13:25), ali nije joj uspio preokret u potpunosti. Gorica je u dramatičnoj završnici 4. seta ipak bila uspješnija (27:25) za konačnu pobjedu – 3:1!

Druga liga – Regija Sjever (m) 2023./2024., 09.kolo

OK Gorica – OK Croatia 3:1 (25:21, 25:11, 13:25, 27:25)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Petak, 01.12.2023., 21 sat. Suci: Branimir Kompes i Lada Milanović (oboje iz Zagreba). Zapisničarka: Mirna Molnar (Velika Gorica).

GORICA: Franko Katalenić, Bruno Silaj, Josip Dujić, Matija Klasnić, Marko Suhalj, Egon Ramadanaj, Juraj Baldas, Gabriel Kaurić, Gašpar Škorić Budimir, Matej Šakota, Ivan Radman, Mihael Blažević (L), Patrik Vidaković (L). Trener: Marko Barunović.

CROATIA: Bruno Paris Radić, Petar Rendulić (L), Jakov Troje, Hrvoje Vrca, Nikša Šutej, Filip Vuletić (cap.), Maciej Sitarz, Filip Musa, Niko Vidović. Trener: Jozo Kovačević.

Ova objava FOTO Odbojkaši Gorice zabilježili 4. pobjedu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.