FOTO Odbojkaši Gorice izgubili od drugoplasiranog Daruvara

[]

17.02.2024. Velika Gorica. Druga liga Regija Sjever – 14.kolo: OK Gorica – OK Daruvar 0:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice izgubili su u 14. kolu 2. lige Regija Sjever od momčadi Daruvara maksimalnim rezultatom 0:3, nakon što su u završnici 3. seta propustili realizirati 7(!) set lopti!?

Gorica je slabo ušla u utakmicu i glatko, bez otpora je izgubila prvi set (14:25). Drugi set je bio ravnopravniji, ali su gosti u završnici ipak bili sigurniji na mreži te dobili i ovu dionicu (21:25). Treći set protekao je u dominaciji domaće momčadi sve do 24:17, a onda drama!

Gorica nije realizirala prvu set loptu (24:18) i za goste je servirao kapetan odnosno tehničar Mario Salopek. Domaći nisu uspjeli dobiti set, servisi Salopeka bili su točni, ali ne i snažni – 24:24! Kapetan je i sljedeća dva servisa bio točan za 24:26(!!), za nevjericu domaćih i veliko oduševljenje igrača iz Daruvara.

Podsjećamo, Gorica je prije tjedan dana pobijedila u dramatičnoj utakmici lidera Čazmu na njenom terenu s 3:2 i tako joj nanijela prvi poraz u prvenstvu.

Gorica (13 8 5 28:21 16) je sa 16 bodova trenutačno na 5. mjestu prvenstvene ljestvice.