FOTO Osam medalja s dva natjecanja za karatiste iz Centra

[]

Karatisti i karatistice iz Karate kluba Centar protekla dva vikenda nastupili su na turniru u Ivanić Gradu i Sisku. U Ivaniću se 10. veljače na Kupu Mladosti okupilo oko 490 djece iz 52 kluba.

Karataši Centra koji treniraju u dvorani OŠ Nikole Hribara sudjelovali su s 14 boraca, a osvojili su 4 medalje, od čega 1 zlato i 3 bronce. Zlatom se okitila Sara Brletić, a Franka Jerkin, Kim Kumic i Laura Agatić su osvojile brončano odličje.

Još su nastupili Lara Dugonjić, Jakov Fistrić, Luka Kovač, Mihael Jurlina, Nola Mišić, Gabriela Vučur, Gabriela Mosković, Dora Paić, Noa Smolčić i Katja Štrosar.

– Bio je to vrlo jak turnir za mlađe uzraste na kojem sa ponosom možemo reći da smo osvojili 4 medalje – ističu iz kluba.

Vikend poslije Ivanić Grada održao se u Sisku turnir Tigar kup u organizaciji karate kluba Tigar.

Nastupilo je 8 članova karate kluba Centar, a osvojili su također 4 medalje, od čega 1 srebro i 3 bronce. Kim Kumic je osvojila 2.mjesto, dok su Patrik Jeromić, Sara Brletić i Franka Jerkin osvojile 3. mjesta.

Još su nastupili Lara Dugonjić, Jakov Fistrić, Mihael Jurlina i Nola Mišić.

Ova objava FOTO Osam medalja s dva natjecanja za karatiste iz Centra se prvi puta pojavila na cityportal.hr.