FOTO Ban Jelačić se očekivano plasirao u 3. kolo Kupa Grada Velike Gorice

[]

02.03.2024. Velika Gorica, Vukovina. Kup Grada Velike Gorice-2.kolo: Ban Jelačić-Kupa (Pokupsko) 3:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Četveroligaš iz Vukovine Ban Jelačić pobijedio je rezultatom 3:1 Kupu iz Pokupskog (JŽNL) u 2.kolu Kupa Grada Velike Gorice, golovima Filipa Harambašića (2) i Andrije Brešića, a pogodak za goste postigao je Tihomir Sečenj.

Domaći su nastupili bez nekoliko standardnih prvotimaca, a gosti su ugodno iznenadili otvorenom igrom. U prvom poluvremenu igra se odvijala između dva šesnaesterca, velikh prigoda nije bilo, a najveću je promašio kapetan Rovišan, koji je s peterca uspio neometan prebaciti loptu preko grede. Jelačić je došao u vodstvo u 45. minuti kada je Maslaćev ubačaj s lijeve strane na desnoj strani zahvatio u kaznenom prostoru Harambašić i prizemnim udarcem pogodio suprotni kut.

Isti igrač povećao je prednost domaćih iz kaznenog udarca, vratar je otišao na svoju lijevu stranu, a lopta je završila u sredini mreže. Kada je Brešić povisio na 3:0 pobjednik je bio poznat, a gosti su uspjeli smanjiti na 3:1, nakon ubačaja iz kuta i nastale gužve, strijelac je bio T.Sečenj.

Ova objava FOTO Ban Jelačić se očekivano plasirao u 3. kolo Kupa Grada Velike Gorice se prvi puta pojavila na cityportal.hr.