Lucija Kirinić, David Lovrinović i Ema Filković zlatni na Grand karate fun turniru

[]

Članovi Karate kluba Velika Gorica osvojili su devet medalja na turniru Grand karate FUN u organizaciji karate kluba 10. Dan iz Zagreba. Nastupilo je ukupno 478 natjecatelja, iz 53 kluba i 4 države.

Gorički klub nastupio je s 13 natjecatelja u ukupno 19 kategorija. Od medalja su osvojili tri zlata, tri srebra i tri bronce.

Najuspješniji naši članovi su bili Lucija Kirinić i David Lovrinović osvojivši zlata u svojem uzrastu, te srebro u starijem. Uz njih, na najviše postolje se još popela i Ema Filković u svojoj kategoriji juniorki -66kg.

Srebro je još osvojio Luka Lukačić, a brončani su bili Nikola Huzjak, Katja Braica i Mia Čunčić.

Od početka godine do sada odradili su osam natjecanja, a za vikend ih očekuje veliki turnir u Bratislavi na kojem će nastupiti s 13 natjecatelja.

Ova objava Lucija Kirinić, David Lovrinović i Ema Filković zlatni na Grand karate fun turniru se prvi puta pojavila na cityportal.hr.