Mraclin za čistu peticu

[]

Prije utakmice obje momčadi kao i nazočni gledatelji na Grabi održali su minutu šutnje za preminulog navijača Mraclina i HNK Gorice, Željka Križanića Tusu. Mraclin je poveo golom Kaurina iz 15. minute gdje na asistenciju Matića s desne strane u peterac, mraclinski napadač pogađa u mrežu vrbovečke momčadi. Kod drugog domaćeg gola Matić opet razigrava, ovaj puta udesno Sudara čija niska lopta upućena u suprotan kut gola, od stative završava iza gol linije gola gostiju. U prvom napadu drugog dijela po desnoj strani sjurio se prema golu Kaurin, a njegova asistencija prema Sudaru pred gol završava drugim poentiranjem za 3:0. Gosti su svoju prvu pravu šansu imali tek u 55. minuti kada je Severu zicer skinuo domaći golman Matejčić. No minutu kasnije Ferenčak je bio uspješan pred domaćim golom za smanjenje rezultata. U samoj završnici utakmice još dva gola za čistu peticu domaćih – prvo Matić na proigravanje Kosa diže rezultat, a u 90. minuti Dianežević prekrasnim golom neobranjivo s desne strane pogađa u desne golmanove rašlje za 5:1.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B , 26. kolo

MRACLIN – VRBOVEC 5:1

SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Dikić (Voloder). Pomoćnici: Baneković i Krznarić (oba iz Kutine).

STRIJELCI: 1:0 – Kaurin (15), 2:0 – Sudar (33), 3:0 – Sudar (46), 3:1 – Ferenčak (56), 4:1 – Matić (88), 5:1 – Dianežević (90).

MRACLIN: Matejčić, Marjanović, J. Domitrović (od 89. Grižić), Rajič, Perić, Rakas, Dianežević, Sudar (od 84. Hajduk), Kaurin, Matić (od 89. Dražić), Godinić (od 60. I. Kos). TRENER: Tomislav Škrinjarić.

VRBOVEC: Kralj, Dugac, Varga (od 46. Ferenčak), Nemet (od 46. Bubnjar), Granđa, Sever, Tralan, Lukić (od 80. Novosel), Paić, Cetina, Legin. TRENER: Matej Golubić.

Ova objava Mraclin za čistu peticu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.