Dinamo Hidrel u Novom Čiču lako dobio Ostrnu

[]

U 24. kolu prvenstva 1. županijske lige jug, Dinamo Hidrel je bez problema dobio Ostrnu iz istoimenog mjesta nedaleko Rugvice. Od 1. minute bilo je jasno da je to jednosmjerna cesta. Nošeni neprekidnim navijanjem novoosnovane skupine, Hidrel je napadao u valovima i već u 7. minuti Kadoić je pogodio nisko lijevi kut nakon kombinacije po istoj strani. Domaći Ultrasi bili su na nogama.

Nakon toga opet se ponovilo viđeno doma kontra Samoborskog Otoka prije dva tjedna. Prilike za “plave” su se redale, a pogotka nema kao da je mreža gostiju “zacoprana”. Nije pomogao ni dodatni odmor nakon 22. minute (sudac je tako odlučio) i dodatne konzultacije na klupi Hidrela pa se na odmor otišlo minimalnim vodstvom domaćih.

Nakon odmora sve je riješio Domagoj Šuk u 48. minuti. Primio je loptu desno i driblingom krenuo u sredinu te prizemni udarcem efektno pogodio bliži donji kuta za novo slavlje Ultrasa ali i Šukovih najbližih među kojima je bio i jednogodišnji sin. Čestitka majstore.

Kanonada pogodaka konačno se dogodila od 75. i pogotka igrača s klupe Marija Pavlovića na asistenciju Žarina. Do kraja za Dinamo su još zabili Luka Balabanić-Džoić, Karlo Španiček i Flip Žarina (zbog lakše ozljede ušao s klupe) pa je onda iz igrao mogao i neprelazni stoper Petar Vukadin.

Odmah nakon utakmice igrači Hidrela otišli su pred svoje navijače i s njima proslavili još jednu pobjedu.

DINAMO HIDREL – OSTRNA 6-1

NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrel. Igrano 25. svibnja od 17.30. Gledatelja 60. Sudac: Radišić (Zaprešić). Pomoćnici: Marin Oslaković (Domaslovec) i Damir Ratešić (Hrastina). Delegat: Tomislav Vlahović (velika Gorica).

STRIJELCI: 1-0 Kadoić (7), 2-0 Šuk (48), 3-0 Pavlović (75), 4-0 Balabanić-Džoić (78), 5-0 Španiček (85), 6-0 Žarina (87), 6-1 Hegedušić (90).

DINAMO HIDREL: Šimić (od 83. Šafranko), Vukadin (od 83. Valec), Španiček, Đuksi, Balabanić-Džoić, Lacković (od 61. Žarina), Šuk (od 61. Groznica), Babić (od 46. Cavrić), Hemen (od 83. I. Varivoda), Kadoić, F. Hrkovac (od 46. Pavlović). Trener: Mario Paviša

OSTRNA: Čivić, Lepan, M. Jaković, Hegedušić, Tokić, Čurković, Nestić, G. Jaković, Žarko, Stublić, Žunić. Trener: Tomislav Knez

IGRAČ UTAKMICE: Domagoj Šuk

Ova objava Dinamo Hidrel u Novom Čiču lako dobio Ostrnu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.