FOTO Desetka Bana Jelačića u Kobiliću

[]

Vatrogasac član Jedinstvene 1.županijske lige i Ban Jelačić član Premier lige (do prošle sezone JŽNL) odigrali su jučer (utorak, 13.08.2024.) pripremnu utakmicu na igralištu u Kobiliću. Momčad iz Kobilića započela je pripreme dan uoči ovog susreta, a iz momčadi koja je odigrala zadnju utakmicu u prošloj sezoni nije bilo 8 igrača (braća Grilec, braća Paradžik, Krstanović, Matanović, Antunović, Kalisar). Iza Jelačića je već drugi tjedan priprema i dvije odigrane utakmice.

Kobilić, 13.08.2024.  NK Vatrogasac-NK Ban Jelačić, pripremna utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Od početka susreta bila je vidljiva razlika u igri dva suparnika, Jelačić je bio bolji, domaći su sporadično napadali, ali i dobro se obranili do 29. minute, kada je Dojkovski poentirao za vodstvo gostiju. Isti igrač je povisio na 2:0, a odmah iza toga za 3:0 strijelac je bio Jurić.

Trener Jelačića Goran Banović je početkom drugog poluvremena napravio sedam izmjena (sve starteri, odnosno potencijalni starteri u idućoj sezoni) i premoć premierligaša bila je još izraženija. Ova postava je u samo 11 minuta (od 62. do 73.) pet puta zatresla mrežu domaćih.

Pripremna utakmica

NK Vatrogasac – NK Ban Jelačić 0:10 (0:3)

Velika Gorica, Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 50. Utorak, 13.08.2024., 18:30 sati. Sudac: Tihomir Čunčić (Kuče). Strijelci: 0:1 – Dojkovski (29), 0:2 – Dojkovski (37), 0:3 – Jurić (41), 0:4 – Harambašić (51), 0:5 – Milatović (62), 0:6 – Klasnić (67), 0:7 – Hrženjak (69), 0:8 – Harambašić (70), 0:9 – Kotrman (73), 0:10 – Memić (84).

Vatrogasac: Pereković, Andrišević, Šošić, Šimek, Krasnić, Kontić (cap.), Jandriš, Hrženjak, Sambol, Barišić, Kirinić. Trener: Vjekoslav Čavar.

Ban Jelačić: Davutović, Škoro, Markov, Drezga, A.Nikić, Dolački, Jurić, Panižić, Milatović (cap.), Mikulčić, Dojkovski (još su igrali: Memić, Hrženjak, Klasnić, Kotrman, Nezirović, Harambašić, Rovišan). Trener: Goran Banović.

Ova objava FOTO Desetka Bana Jelačića u Kobiliću se prvi puta pojavila na cityportal.hr.